Makine Parkuru

Siz hayal edin biz üretelim…

Son Teknoloji Robotik Abkant

TruBend 7000 Serisi, insanın ve makinanın bir arada çalışmasına mükemmel bir örnektir. Yer kaplamayan ve yüksek hızlı bu ergonomik makina, küçük ve orta boyutlu parçalarda en iyi çalışma koşullarında büküm yapmanızı sağlar. Ergonomik ve kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra doğrudan tahrik ve otomatik açı ölçüm sistemi sayesinde kaliteli ve verimli üretim elde edersiniz. Oturarak veya ayakta rahatça kullanılabilen makinanın takım değiştirme işlemi, BendGuard Automatic sayesinde hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
bg line
TRUBEND CELL 3 1024x725 1
circle 1
bg line
NUKON LASER 6 KW VENTO LINEAR 2
circle 1

Fiber Lazer Makinelerimiz

3 Adet 4-8 KW aralığında NUKON Fiber CNC lazer kesim tezgahı ile 0,5mm-25mm HRP siyah sac, 0,5mm-20mm paslanmaz, 0,5mm-15mm alüminyum, 0,5-4mm galvaniz malzeme kesimlerinde minimum tolerans ve maximum kesim kalitesiyle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Fiber Lazer Makinelerimiz

1 Adet 6 KW BYSTRONIC Fiber CNC lazer kesim tezgahı ile 0,5mm-25mm HRP siyah sac, 0,5mm-20mm paslanmaz, 0,5mm-15mm alüminyum, 0,5-4mm galvaniz malzeme kesimlerinde minimum tolerans ve maximum kesim kalitesiyle 7/24 hizmet vermekteyiz.
bg line
BYSTRONIC SPRINT FIBER3015 copy
circle 1
bg line
BAYKAL CNC ABKANT
circle 1

Abkant Büküm Makineleri

Baykal marka 7 Adet abkant preslerimiz minimum tolerans ve maximum kalitede büküm hizmeti vermekteyiz.

Kaynak Bölümümüz

5 Kaynak hücresi ile hammaddeyle başlanılan üretim süreceni kaynaklı imalat boya ve ambalaj ile yarı-mamül ya da mamüle dönüştürme imkanı.
bg line
PuntaKaynak
circle 1

İzin verin en iyi tedarikçiniz olalım...

Çeşitli malzemeleri ve kalınlıkları kesme yeteneği ile çeliği sonsuz
sayıda şekil ve boyutta şekillendiriyoruz.

1.000,000+

TON işlenen metal

Dünyanın her yerinden şirketler, metal işleme
için bize güveniyor!

0 +

Tamamlanmış Proje

0 +

Müşteri

0 +

Uzman

0 +

Kazanılan Ödüller

En karmaşık parçalar bizim için sıradan

25 yıllık üretim tecrübesi ile Hakser Lazer tüm ihtiyaçlarınızda malzemeden kesime büküme kaynaklı işlere kadar komple çözümler sunmaktadır. 5 adet CNC Lazer kesim tezgahı ile malzeme kesimlerinde minimum tolerans ve maximum kesim kalitesiyle  7/24 hizmet vermekteyiz.

BursaLazerKesim1

Yüksek performans düşük maliyet

25 yıllık üretim tecrübesi ile Hakser Lazer tüm ihtiyaçlarınızda malzemeden kesime büküme kaynaklı işlere kadar komple çözümler sunmaktadır. Trumpf marka, dünya’nın en hızlı ve hassas büküm hücresi TrubendCell 7000 ve Baykal Marka 7 Adet abkant preslerimizle yüksek kalitede büküm hizmeti vermekteyiz.

BursaLazerKesim2

Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Bekliyoruz

0,50mm-15mm ST-100mm kadar siyah sac. 0,5mm-2,00mm Galveniz sac. Profil köşebent Lama Boru. Hammadde ile başlanılan üretim sürece kaynaklı imalat boya ve ambalaj ile yarı-mamül ya da mamüle dönüştürme imkanı.

BursaLazerKesim3

1997 yılından beri hizmetinizdeyiz..