Abkant ve Abkant Ürünler

Siz hayal edin biz üretelim…

Profesyonellik, Tecrübe ve Güvenilir Hizmet

Trumpf marka, dünya’nın en hızlı ve hassas büküm hücresi TrubendCell 7000 ve Baykal marka 7 Adet abkant preslerimiz minimum tolerans ve maximum kalitede büküm hizmeti vermekteyiz.
csm MS options BendMaster 6f50bd053c af9b9b9b8d
CNC Abkant Büküm

Neden Robotik Abkant ?

TruBend Cell 7000, küçük parçaların son derece dinamik ve ekonomik şekilde bükülmesi için kullanıcılara kompakt bir sistem sunar.

Arka dayanaklar ve dinamik tahrik konsepti sayesinde TruBend Cell 7000, dünyanın en hızlı küçük parça büküm hücresidir.

Taşıma sistemi sayesinde daha hızlı üretim, tamamlanmış parçalarınızı esnek şekilde yerleştirme olanağına sahip olursunuz.

Otomatik üretim kalıp donatımını otomatik gerçekleştirir.

Kesin açı değeri, ACB sayesinde ilk parçadan itibaren sorunsuz üretim.

LoadMaster Bend sayesinde otomatik malzeme akışı, yükleme çalışmalarını hızlı ve güvenli şekilde ve ana zaman paralelinde yürütür.

Hizmet alanlarımız

Sizin için üretiyoruz

İşletmenizde sizin için problem ve maliyet yaratan tüm özel bükümlerde Hakser doğru adres.

Otomotiv, İnşaat, Oto İç Tasarım, Açık Hava Reklamcılık, Ambalaj Sanayi, Gıda Sanayi, Demir Doğrama, Tekstil, Mobilya, Mimarlık, İç Mimarlık, Oto Yan Sanayi, Endüstriyel Tasarım, İzolasyon, Ağır Sanayi, Endüstriyel Sanayi ve Yan Sanayiler , Gemi ve Yat Sanayi, Kalıp Sanayi, Tüm Makine Üretim Sanayi, Çelik Konstrüksiyon, Vinç Sanayi, Asansör İmalatı ve Yedek Parça Sanayi, Havalandırma Klima Sanayine  ve bir çok sektöre çözüm üretiyoruz.

Sizin için problem olan bükümler bizim için sıradan.

25 yılı aşkın tecrübesi ve üstün teknoloji makine parkuru ile büküm konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve net çözümler sunuyoruz.

1997 yılından beri hizmetinizdeyiz..