Hakkımızda

Siz hayal edin biz üretelim…

hakser fabrika kopyasi
Hakkımızda

Hakser Lazer

1997 yılından beri Bursa’da metal sektöründe hizmet veren firmamız, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak çalışmaktadır.

Çalışanlarıyla birlikte, müşteri memnuniyeti ekseninde doğru adımlarla gelişmeyi, evsensel kalite ve standartlardan ürün ve yan sanayi için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Bugün otomotiv, inşaat, reklamcılık, kalıp sanayi, mağaza donanım ve ekipmanları, ağır sanayi, tüm makina üretim sanayi gibi birçok sektöre hizmet veren firmamız, siz hayal edin biz üretelim şiarıyla, kalitede, hizmette ve kamuoyunda sahip olduğumuzu imajı korumayı ana hedef haline gelmiştir. Bu hedef ile faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmayı temel ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Tasarladığınız her projeyi hayata geçirmek, üretmek için yanınızdayız.

İzin verin en iyi tedarikçiniz olalım...

Çeşitli malzemeleri ve kalınlıkları kesme yeteneği ile çeliği sonsuz
sayıda şekil ve boyutta şekillendiriyoruz.

1.000,000+

TON işlenen metal

Dünyanın her yerinden şirketler, metal işleme
için bize güveniyor!

0 +

Tamamlanmış Proje

0 +

Müşteri

0 +

Uzman

0 +

Kazanılan Ödüller

En karmaşık parçalar bizim için sıradan

25 yıllık üretim tecrübesi ile Hakser Lazer tüm ihtiyaçlarınızda malzemeden kesime büküme kaynaklı işlere kadar komple çözümler sunmaktadır. 5 adet CNC Lazer kesim tezgahı ile malzeme kesimlerinde minimum tolerans ve maximum kesim kalitesiyle  7/24 hizmet vermekteyiz.

BursaLazerKesim1

Yüksek performans düşük maliyet

25 yıllık üretim tecrübesi ile Hakser Lazer tüm ihtiyaçlarınızda malzemeden kesime büküme kaynaklı işlere kadar komple çözümler sunmaktadır. Trumpf marka, dünya’nın en hızlı ve hassas büküm hücresi TrubendCell 7000 ve Baykal Marka 7 Adet abkant preslerimizle yüksek kalitede büküm hizmeti vermekteyiz.

BursaLazerKesim2

Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Bekliyoruz

0,50mm-15mm ST-100mm kadar siyah sac. 0,5mm-2,00mm Galveniz sac. Profil köşebent Lama Boru. Hammadde ile başlanılan üretim sürece kaynaklı imalat boya ve ambalaj ile yarı-mamül ya da mamüle dönüştürme imkanı.

BursaLazerKesim3

1997 yılından beri hizmetinizdeyiz..